Amerika Vize Başvurusu

Amerikaya gidecek kişilerin vize başvurusu yapma zorunluluğu vardır. Amerika vizesi hakkında sağlıklı ve genel bilgi için bilinmesi gereken husus seyahat amacının doğru belirlenmesidir. Amerika vizesi ile alakalı edinilen tüm bilgi tecrübemize ve araştırmalarımızla oluşmuştur. Olumlu vize sonuçlarının yüksek ihtimal olmasın da derin ipuçlarına sahip çalışmalarımız mevcuttur. Edindiğimiz bu bilgiler ile size Amerika vizenizi teslim etmekteyiz. İlk unsurumuz yapacağınız seyahate ilişkin evrak düzeninizi hazırlayıp ve randevunuzu alarak işleme başlamaktır. Amerika vizesi için önemli olan bir diğer husus ise mülakattır. Mülakatınız ile ilgili gerekli taban bilgileri de sizlere sunmaktayız. Başvurular Amerika Konsolosluğun da yapılmaktadır.

 

Amerika Vizesi Gerekli Evrak Listesi

Şirket Sahibi,Çalışan Kişiler ve Öğrenciler için ;

Sizlere E-Mail ile bir bilgi formu yollamaktayız. Bu bilgi formunu doldurduktan sonra;

Seyahat amacı ne olursa olsun eksiksiz ve doğru dolduruşmuş Amerika Online Başvuru Formu

Pasaport’un orjinali;  ( Seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi  ve en az 2 sayfası boş) olmak kaydı ile.

Resim; 2 adet ve arka fon beyaz biyometrik fotoğraf olması gerekmektedir.

Şirket; Şirket sahibi ya da Çalışan iseniz,çalıştığınız şirketten seyahatiniz ile ilgili kaşeli imzalı dilekçe. Ek olarak ( Vergi levhası,Faaliyet belgesi) fotokopisi.

Nüfus Kayıt Örneği; E-devletten temin edebilirsiniz. E-devlet şifreniz yok ise eğer, en yakın nüfus müdürlüğünden temin edebilirsiniz.

Seyahatinize İlişkin Belge; Otel,tur rezervasyonu ya da satın aldığınıza dair belge. Var ise Amerika’dan davetiye. Dil okulu ya da eğitim amaçlı gidecekseniz bu kurumlara ilişkin belge.

Gelir Belgesi; Banka hesap özetiniz. Öğrenci iseniz anne ya da babanızın banka hesap özeti ya da size sponsor ( masraflarınızı karşılayacak ) kişinin banka hesap özeti.

 

Amerika Vizesi/Amerika Ziyaret Vizesi/Amerika Dil Okulu Vizesi/Amerika Eğitim Vizesi/Amerika Turistik Vizesi/Amerika Ticari Vizesi/ için bizi arayınız…