Avustralya Vizesi Başvurusu

Avustralya Vizesi Başvurusu

Avustralya vizesi için T.C vatandaşları vizeye tabiidir. Avustralya ince eleyip sık dokuyan ülkeler arasında kabul edilmektedir. Avustralya vizesi için evraklarınızın nizamlı ve düzenli olması ilk şarttır. Bu hususta yapacağını seyahat kapsamın da Avustralya vizesi için doğru seyahat yolunu seçmeniz çok önemlidir. Çok kez aldığımız Avustralya vizesin de dahil olan bir diğer bildiğimiz önemli husus ise seyahat sürenizi planlamanızdır. Bu planlamalarda sizlere destek sağlayabiliyoruz.

Evraklar hazırlandıktan sonra seyahat amacı ne olursa olsun eksiksiz ve doğru doldurulmuş Avustralya Vizesi Başvuru Formu olması ve kesinlikle RANDEVUNUZ alınmış olması lazımdır. Bu işlemleri de biz bizzat yaptıktan sonra olumlu sonuçları almış bulunmaktayız.

 

Avustralya Gerekli Evrak Listesi

Sizlere E-Mail ile bir bilgi formu yollamaktayız. Bu bilgi formunu doldurduktan sonra;

Seyahat amacı ne olursa olsun eksiksiz ve doğru dolduruşmuş Avustralya Online Başvuru Formu

Pasaport’un orjinali;  ( Seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi  ve en az 2 sayfası boş) olmak kaydı ile.

Resim; 2 adet ve arka fon beyaz biyometrik fotoğraf olması gerekmektedir.

Şirket; Şirket sahibi ya da Çalışan iseniz çalıştığınız şirketten seyahatiniz ile ilgili kaşeli imzalı dilekçe. Ek olarak ( Vergi levhası,Faaliyet belgesi) fotokopisi.

Nüfus Kayıt Örneği; E-devletten temin edebilirsiniz. E-devlet şifreniz yok ise eğer, en yakın nüfus müdürlüğünden temin edebilirsiniz.

Seyahatinize İlişkin Belge; Otel,tur rezervasyonu ya da satın aldığınıza dair belge. Var ise Avustralya’dan davetiye. Dil okulu ya da eğitim amaçlı gidecekseniz bu kurumlara ilişkin belge.

Gelir Belgesi; Banka hesap özetiniz. Öğrenci iseniz anne ya da babanızın banka hesap özeti ya da size sponsor ( masraflarınızı karşılayacak ) kişinin banka hesap özeti.

 

Avustralya Vizesi/Avustralya Ziyaret Vizesi/Avustralya Dil Okulu Vizesi/Avustralya Eğitim Vizesi/Avustralya Turistik Vizesi/Avustralya Ticari Vizesi/ için bizi arayınız…