Rusya Vizesi

Rusya Vizesi

Rusya Asya ülkeleri arasın da yer alıp, kendi vize yükümlülükleri hususun da Rusya Vizesi  olarak değerlendirilmektedir. Rusya vizeniz de Rusya’nın belirlediği dikkat çeken hususlardan biri, Gri,Yeşil,Bardo tüm pasaportlara Rusya vizesi istemiş olmasıdır. Rusya Vizesi hakkında sağlıklı ve genel bilgi için, bilinmesi gereken bir diğer husus, seyahat amacının doğru belirlenmesidir. Rusya Vizesi ile alakalı edinilen tüm bilgi tecrübemize ve araştırmalarımızla oluşmuştur. Olumlu vize sonuçlarının yüksek ihtimal olmasın da derin ipuçlarına sahip çalışmalarımız mevcuttur.

Rusya vizesi evraksız ve koşulsuz olarak tarafımız sayesinde alınmaktadır. Rusya konsolosluğunda VFS Global firmasın da yetkili firmayızdır. Rusya vizenizi anında acil vize alarak işlemlerinizi bitirmekteyiz. Acil ( Express ) Rusya acil vizesi,Rusya ekspress vizesi ile 1 günde Rusya vizenizi temin etmekteyiz. Rusya Vizesi ( Rusya ticari vizesi,Rusya iş vizesi,Rusya ziyaret vizesi,Rusya turistik vizesi, Rusya kültürel vizesi,Rusya fuar vizesi,Rusya sağlık vizesi,Rusya eğitim vizesi,Rusya acil vizesi,Rusya çalışma vizesi ve Rusya evlilik vizesi ) olarak ayrılmaktadır.

Rusya Vizesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rusya Vizesinde dikkat edilmesi gereken çok husus vardır. Özellikle ziyaret ve turistik vizeleriniz de seyahat planınızı netleştirip, belge olarak kanıtlamak zorundasınızdır. Rusya turistik vizesi ya da Rusya ticari vizesi fark etmeksizin ONAYLI VOUCHER belgemiz ile seyahatinizi sağlamaktayız. Bu belgenin  ispatlayıcı belge olarak önemli rol oynamaktadır. Rusya Vizeniz de bir diğer husus RUSYA BARKODLU BAŞVURU FORMU ve RUSYA VİZE RANDEVUSU ALINIP randevunuzun onaylanmış olması lazımdır. Rusya vizeniz siz gelmeden sadece evraklarınızı bize kargoyla gönderdikten sonra Randevu günü ve saatin de evraklarınızı biz teslim etmiş bulunmaktayız. Firmamız tarafından yapılan bu işlemler doğrultusun da sağlıklı ve güvenilir bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda. Rusya evraksız vizenizi  Rusya konsolosluğu ekspress vizenizi; Fuar,Ticari işlemleriniz,ziyaret ve toplantı,eğitim için kullanabilirsiniz. Sağladığımız bu kolaylık ile planlarınızı ertelemeden yetişebilmektesiniz.

 

Rusya Vizesi Gerekli Evrak Listesi

Rusya Konsolosluğu Rusya Vizesi için;

Çalışan,Şirket sahibi,Emekli,Öğrenci,Çalışmayan

Sizlere E-Mail ile bir bilgi formu yollamaktayız. Bu bilgi formunu doldurduktan sonra;

NOT: FİRMAMIZ TARAFINDAN TEK,ÇİFT,ÇOK GİRİŞLİ OLARAK RUSYA VİZESİ DAVETİYESİ HAZIRLANMAKTADIR. DAVETİYE İÇİN BİZİ ARAYINIZ.